Budowa malowanie

 

Ciekawe, stabilne i bezpieczne miejsca pracy

Na rynku niemieckim współpracujemy jedynie z rzetelnymi kontrahentami zapewniającymi nam i naszym pracownikom najwyższe bezpieczeństwo finansowe i standardy współpracy.
Pracując w naszej firmie jako:

  • malarz,
  • ociepleniowiec,
  • elektryk,
  • ślusarz,
  • spawacz,

Zyskujesz gwarancję stabilności i bezpieczeństwa pracy.
Będziesz miał okazję realizować zlecenia w ramach największych i najciekawszych projektów budowlanych w Niemczech (np. budowa stadionu Allianz Arena w Monachium, Main Tower Framkfurt itp.).

Komfortowe mieszkania

Niezwykle ważny jest dla nas komfort odpoczynku naszych pracowników po dniu pracy. Właściwe warunki odpoczynku warunkują pełną regenerację sił, wysoką wydajność w miejscu pracy i pozwalają dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Takie warunki zapewnia nasz hotel pracowniczy wyposażonym w pełni umeblowane pokoje, kuchnie i pomieszczenia sanitarne.

bezpieczne podroze

Bezpieczne podróżowanie

Ze względu na częste pokonywanie długich tras priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo podróży. Dążymy do tego aby nasi pracownicy i ich rodziny zyskali poczucie pełnego bezpieczeństwa podróżowania.
Nasi pracownicy podróżują samochodami marki Skoda Rapid, Skoda Fabia, WV Caddy. Niemalże wszystkie samochody w naszej flocie to samochody do 3 lat, serwisowane w doskonałym stanie technicznym. Samochody są wyposażone w system monitorowania GPS, co pozwala na bieżące raportowanie aktywności samochodu. W firmie wdrożony został również projekt „Czyste auto”mający na celu utrzymywanie samochodów w należytym stanie.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Twoje bezpieczeństwo pracy jest dla nas tak samo ważne jak dla twoich bliskich!
Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w intensywnych szkolenia w zakresie BHP. Przed wyjazdem do pracy wyposażamy każdego pracownika w nowoczesne narzędzia pracy oraz ubranie robocze.

kask  

Twój Rozwój

Od wielu lat w firmie Zeitkraft systematycznie realizowany jest projekt rozwoju i awansu zawodowego pracowników. Rokrocznie organizowane są intensywne warsztaty rozwojowe dla brygadzistów oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Pracownicy w tzw. grupach rozwoju inicjują wprowadzanie zmian i ulepszeń w firmie. Dołącz do nas!

Dołącz do grona Naszych Pracowników

W przypadku dodatkowych pytań
zachęcamy do kontaktu z biurem

Zeitkraft GmbH & CO. KG
Stresemannallee 30
60596 Frankfurt